سیاست و محرمانگی

اطلاعات سرمایه‌پذیر به عنوان صاحب طرح یا سرمایه‌گذاران محترم که در سکوی هم‌آشنا قرار می‌گیرد، متعلق به آنان بوده و سکوی هم آشنا در هیچ زمانی، هیچ‌گونه ادعایی نسبت به مالکیت آنها نخواهد داشت. اطمینان داده می‌شود که از این اطلاعات فقط در راستای انجام خدمات مربوط به تامین مالی جمعی استفاده می‌شود و به جز موارد خاص مانند حکم قضایی، اطلاعات سرمایه‌پذیر یا سرمایه‌گذاران در اختیار اشخاص ثالث قرار داده نمی‌شود.
سکوی تامین مالی جمعی هم‌آشنا به حریم خصوصی اشخاصى که از خدمات سکو استفاده می‏‌کنند، احترام کامل گذاشته و از اطلاعات شخصی آنان محافظت می‏‌کند. هم‌آشنا متعهد است در حد توان از حریم شخصی کاربران دفاع کند و در این راستا، فناوری‌های مورد ‌نیاز برای استفاده ایمن آنان از سکو را، فراهم کند.
سرمایه‌پذیر یا سرمایه‌گذاران برای ارائه خدمات تامین مالی جمعی به هم‌آشنا مجوز استفاده از اطلاعات خود را می‌دهند و این مجوز به همکاران هم‌آشنا در داخل یا خارج از مجموعه هم‌آشنا که خدمات جانبی مورد نیاز را ارائه می دهند، نیز تسری پیدا خواهد کرد.
سکوی هم‌آشنا برای تأیید هویت به منظور ایجاد حساب کاربری، اطمینان از صلاحیت استفاده از خدمات ارائه شده در سکو، برای انجام بازرسی‌های مقابله با پولشویی و جرایم مالی مرتبط در ارتباط با تراکنش هایی که ممکن است از طریق سکو انجام شود و سایر موارد مشابه، صحت اطلاعاتی که توسط سرمایه‌پذیر یا سرمایه‌گذاران از طریق سکوی hamashena.ir دریافت می‌شود (اعم از اطلاعات فردی، جزییات برقراری تماس، اطلاعات مربوط به کسب و کار، اطلاعات مرتبط با حساب بانکی، سوابق تحصیلی و شغلی، اطلاعات مالیاتی و…) را از طریق مراجع و سامانه‌های مختلف مورد استعلام و ارزیابی قرار می‌دهد.
ممکن است اسامی سرمایه‌گذاران و مبلغ مشارکت‌ها در هر طرح در صفحه مربوط به آن طرح نمایش داده شود، این اطلاعات صرفاً بعد از فعال‌سازی گزینه مربوطه در تنظیمات قابل مشاهده و دسترسی برای عموم خواهد بود.
جهت اطلاع‌رسانی طرح‌ها، کمپین‌ها، رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه، امکان دارد هم‌آشنا برای اعضای سکو ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه هم‌آشنا را در تنظیمات پروفایل خود غیرفعال کنند.
این مسئولیت کاربران اعم از سرمایه‌پذیر یا سرمایه گذاران است که از به‌روز‌ بودن اطلاعاتی که در اختیار هم آشنا قرار داده‌اند اطمینان حاصل‌کرده و یا کارشناسان سکوی هم‌ آشنا را در جریان این موضوع قرار دهند.
این مسئولیت کاربران است که از حفظ محرمانه‌بودن حساب و رمز‌ عبور خود اطمینان حاصل کنند و از در اختیار گذاشتن نام و رمز کاربری خود به دیگران جداً اجتناب کنند. تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد بر عهده کاربران است.
سکوی تامین مالی جمعی هم‌آشنا به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سکو استفاده می‏‌کنند، احترام کامل گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. البته در صورت استفاده از هر یک از خدمات سکوی هم‌آشنا، کاربران مسئول حفظ محرمانه‌بودن حساب و رمز‌ عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد بر عهده کاربران است.
توجه: همه مطالب در دسترس در سکوی هم آشنا، مانند معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری، ابزارهای مدیریت ثروت و محتوای تولید‌شده، دارایی هم آشنا،‌ یا تأمین کنندگان محتوای آن است و هر گونه جمع آوری و استفاده از این اطلاعات، و تکنیک های کاربردی بدون رضایت کتبی صریح سکوی ، قابل تولید یا تکثیر، کپی، فروش و یا استفاده دیگری نیست.
کلیه حقوق مالکیت فکری و معنوی سکو متعلق به هم‌آشنا (متعلق به کارگزاری سهم آشنا) است. محتوا، هرگونه متن، گرافیک، لوگو، آیکون، کلیپ صوتی و تصویری و هرگونه اطلاعات در مالکیت هم آشنا می‌باشد و این یعنی باز نشر آن‌ها تنها با ذکر منبع قابل انجام است.