تامین سرمایه در گردش توسعه بازی هشت خان (بازی کارتی اساطیری ایرانی)

پگاه داده کاوان شریف

سـرمایه جـذب شـده تا ایـن لحظـه

150,000,000,000 ریـال

100% از 150,000,000,000 ریـال

سـرمایه پذیـر

پگاه داده کاوان شریف

سـرمایه گذاران

250

مـدت طـرح

12 ماه

پیـش بینـی سـود

40 ٪

مهلـت سـرمایه‌گـذاری

00

ثانیه

00

دقیقه

00

ساعت

۱۰

روز

تا پایان روز دوشنبه 7 اسفند 1402 - ساعت ۲۳:۵۹

تامین مالی شد درخواسـت مشـاوره ماشیـن حسـاب تخمیـن برگشتـی
  • معرفی طرح
  • اطلاعات کلیدی شرکت
  • اطلاعات مالی
  • اسناد و مدارک
  • گزارشات دوره‌ای

سرمایه در گردش توسعه بازی هشت خان (بازی کارتی آنلاین اساطیری ایرانی) در بازارهای بین المللی

مکـان

ایران - تهران

نوع طرح

شناور

دستـه بنـدی

صنعت هنر و رسانه

پرداخت سود

ماهیانه(3.33%)

طـرح در یـک نگـاه

مجموعه پگاه داده کاوان شریف، یک آژانس تبلیغات دیجیتال همه‌جانبه است که فعالیت خود را در سال 1394 آغاز کرده است. این شرکت در ادامه مسیر فعالیت خود علاوه بر تبلیغات ویدئویی درون برنامه‌ای، دامنه خدمات خود را به طیف وسیعی از راهکارهای تبلیغات دیجیتال گسترش داد. در حال حاضر شرکت پگاه داده کاوان شریف 7 محصول دارد که برای هر 7 مورد از محصولات خود، تأییدیه دانش‌بنیان دریافت نموده است. این شرکت در حوزه فعالیت خود از حسن اعتبار و سابقه قابل قبولی برخوردار می باشد و با دارا بودن بیش از 130 نیروی انسانی متخصص تمام وقت در حوزه های داخلی و بین المللی توانسته است موفق عمل نماید. این شرکت همچنین از طریق شرکت بین المللی خود در کشور استونی زمینه ورود بازی های ایرانی به کشورهای بین المللی را نیز فراهم آورده است و از این رو دارای رزومه بسیار مناسبی برای کسب درآمدهای ارزی در این حوزه نیز می باشد.

معرفـی

یکی از فعالیت‌های پگاه داده کاوان شریف به‌ عنوان ناشر(یکی از زیرساخت های اصلی شرکت)، تست اولیه جهت ارزیابی پتانسیل رشد بازی‌هاست. در این فرایند کمپین‌های تست اجرا می‌شوند و بر اساس معیارهای استاندارد بازی‌های هایپر کژوال، در خصوص قابلیت درآمدزایی و ادامه همکاری با هر پروژه تصمیم‌گیری می‌شود که در سال 2020 میلادی 25 بازی این فرایند را آغاز کرده و 6 بازی به مرحله درآمدزایی (Scale Up) رسیدند.
پگاه داده کاوان شریف با دارابودن 5 بازی موفق (با دانلود بالای 1 میلیون) و دو بازی با نصب بالای 5 میلیون، به درآمد 1,244,796 دلار در سال 1401 و 511,206 دلار در 6 ماهه نخست 1402 رسیده است.
این شرکت به منظور انجام تبلیغات بین‌المللی برای بازی هشت خان نیازمند 150 میلیارد ریال تأمین سرمایه است تا بتواند حدود 60 هزار کاربر خارجی جذب نماید. لازم به ذکر است، داده‌های محاسباتی این گزارش عمدتاً بر مبنای سوابق عملکرد شرکت در سایر بازی‌های منتشر شده بوده که این درآمدها در صورت‌های مالی و اسناد شرکت به‌صورت شفاف تفکیک نشده است. لذا تصاویر داشبوردهای درآمدی ملاک عمل قرار گرفته است.
توضیح اینکه بازی موبایل هشت خان یک تجربه بازی جذاب و پویا با تمرکز بر روی استراتژی تاکتیکی و گیمپلی چند نفره آنلاین را ارائه میدهد. بازیکنان میتوانند دکهای شخصی سازی شده از کارتهای قدرتمند تشکیل دهند که هرکدام نمایانگر واحدها، جادوها و استراتژیهای منحصر به فردی هستند. بازی یک میدان جنگ دیدنی و استراتژیک با امکانات گسترده ارائه میدهد که در آن بازیکنان میتوانند واحدها ی خود را به صورت استراتژی ک مستقر کرده و از زمین و تاکتیکهای هوشمندانه ای برای غلبه بر رقبا استفاده کنند. حالت چند نفره آنلاین بازی امکان جنگهای زمان واقعی با بازیکنان سراسر جهان را فراهم میکند که به شکلی رقابتی، یک جامعه پویا ایجاد میکند. با پیشروی در بازی، بازیکنان میتوانند کارتهای جدید را باز کرده و ارتقاء دهند، دک خود را بهبود بخشیده و دنیایی از امکانات استراتژیک را باز کنند. گرافیکهای پربار، کنترل های بی نظیر و به روز رسانی های منظم محتوا به تجربه جذاب و پیوسته بازیکنان افزوده میشود و اطمینان حاصل میکند که بازیکنان به چالشها و طبیعت استراتژیک جذاب جنگهای خود در بازی موبایل TGC شما دچار شوند.

سرمایه در گردش توسعه بازی هشت خان (بازی کارتی آنلاین اساطیری ایرانی) در بازارهای بین المللی

نام شرکت

پگاه داده کاوان شریف

نوع شرکت

سهامی خاص

شناسه ملی

14004385554

تاریخ ثبت

1393/06/23

نام مدیرعامل

سبحان فروغی دهنوی

سرمایه ثبتی

3,000,000,000 ریال

چک برگشتی

ندارد

سابقه سو پیشینه

ندارد

پگاه داده کاوان شریف

کل سرمایه مورد نیاز

150,000,000,000 ریال

حداقل سرمایه قابل پذیرش

100,000,000,000 ریال

زمان تسویه اصل سرمایه

انتهای ماه دوازدهم

ضمانت سرمایه/ سود

تعهد پوشش اصل سرمایه توسط صندوق نوآوری و شکوفایی

قیمت اسمی هر گواهی شراکت

1,000 ریال

معیار تشخیص سود طرح

قبل از مالیات

تخمین کل سود طرح در طی دوره

216,754,000,000 ریال

تخمین سود نهایی قابل تقسیم پس از کسر اصل سرمایه

66,754,000,000 ریال

درصد سهم مشارکت سرمایه گذاران

90%

تخمین کل میزان سود سرمایه گذاران از طرح

60,000,000,000 ریال

تخمین سود سالیانه سرمایه گذاران

40 درصد

پرداخت سود علی الحساب

ماهیانه(3.33%)

در صـورت مشاهـده پیغـام اخطـار در هنگـام دانلـود فایـلهـای پیوسـت، اخطـار را نادیـده گرفتـه و به دانلـود فایـل ادامـه دهیـد، هشـدارهـا به علـت حجـم زیـاد فایـلهـا خواهـد بـود

گزارش طرح کسب‎‌و کار
گزارش ارزیابی و اعتبارسنجی
قرارداد عامل و سرمایه پذیر
تضامین
زمانبندی پرداخت ها

در صـورت مشاهـده پیغـام اخطـار در هنگـام دانلـود فایـلهـای پیوسـت، اخطـار را نادیـده گرفتـه و به دانلـود فایـل ادامـه دهیـد، هشـدارهـا به علـت حجـم زیـاد فایـلهـا خواهـد بـود

مدرکی یافت نشد

ماشیـن حسـاب تخمیـن بازگشتـی

پیش بینـی سود 40٪

مقایسـه سرمایه‌گذاری
ریـال
مبلـغ تخمینـی برگشتـی
1.000.000 ریـال
سـرمایه‌گـذاری در طـرح

دسـت اول باشیـد

بـرای اینکـه اولیـن نفـر از فرصـت هـای سـرمایه گـذاری و خبـرهـای هم آشنا مطلـع شویـد